Duurzame duimen voor Steenspil

Woensdag 2 september 2015 -

Onder de naam “Duurzame Duimen” heeft de regio West-Brabant een duurzaamheidsbeweging binnen de regio geinitieerd. Deelnemende gemeenten hebben een drietal duurzame koplopers uit hun gemeenten genomineerd en deze onderneming/onderwijsinstelling en organisatie een Duurzame Duim (ofwel symbolische pluim) gegeven. Deze worden gepresenteerd op een speciale  website. En daar staat onze school ook te pronken. Want natuurlijk zijn we hartstikke trots op het feit dat wij tot de genomineerden horen. Maar we zijn er nog niet, want jij kunt ook je stem laten gelden! En wel vanaf 1 september 2015  tot en met 11 oktober 2015 via de Duurzame Duimensite. Zo steun je ons in de wedstrijd voor de regionale Duurzame Duim.   

"Op Steenspil zijn we in de gelegenheid om het zaad van duurzaamheid te planten; we laten leerlingen dan ook zien hoe het ook anders kan. Dat er een keuze is in hoe jij je omgeving nu en later beïnvloedt. We zijn een school, waarbij kennisoverdracht de belangrijkste opdracht is. Duurzaamheid hoort er gewoon bij. Met dit Duurzame Duim initiatief zien leerlingen dat Duurzaamheid op de 'grote mensen'-agenda staat. En duurzaamheid niet alleen op onze school een belangrijk item is, maar dat bedrijven en andere instellingen ook door duurzaamheid gedreven worden.", aldus Nicolle van Groningen.